Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Sport i Hobby > Fitness > Trening Sportów Walki, Personalny, Plany ONLINE

Archiwalne: Trening Sportów Walki, Personalny, Plany ONLINE

22.10.2018

Witam serdecznie! :) JEŚLI trafiłeś na to ogłoszenie, to znaczy, że masz ochotę coś zmienić w swoim życiu na lepsze... a ja mogę Ci w tym pomóc!
Nazywam się Jakub Żuk, jestem trenerem personalnym, zajmuję się też planami żywieniowymi i treningami kickboxingu, ponieważ ze sportami walki jestem związany od dziecka... ale co to właściwie oznacza: Trener personalny...
Jestem tu po to, aby Ci pomóc, zostałem trenerem z pasji, a nie dlatego, że to stało się modne i można szybko zarobić, nie tędy droga:)
Oferuję:
- Indywidualne plany treningowe i żywieniowe, dopasowane dokładnie pod Twoją sytuację i warunki
- Kompleksowy plan działania, zakładający uzyskanie konkretnych efektów
- Trening personalny, na którym wycisnę z Ciebie wszystko z dokładnym planem, bez ociągania się :)
- Przyjazną atmosferę i profesjonalne podejście
- Stały kontakt 24h - Dzwonisz z pytaniem=Odbieram (nie ma głupich pytań: jedyne; to to czy warto trenować - zawsze odpowiadam - TAK :) )
Ponaddto zaznaczam, że nie jestem z tych trenerów, którzy siedzą na telefonie i odliczają czas do końca treningu, aby tylko wziąć pieniądze i uciec - ROBIĘ TO DLA CIEBIE - i interesuje mnie efekt, który można zmierzyć i zobaczyć, Twój osobisty sukces i satysfakcja, po to dźwigamy to żelastwo:) To pasja do sportu nas łączy:).
- Współpracuję tylko z elitą, więc na co jeszcze czekasz? Skontaktuj się ze mną:
Instagram: jakub_zuk - Najlepiej napisz wiadomość prywatną
Numer telefonu: 796 - pokaż numer telefonu - - Dzwoń, kiedy tylko się zdecydujesz - czekam

... Czekam na wiadomość od Ciebie! Zmieńmy razem Twoje życie na lepsze!:)
POZDRO!

www.jakubzuk.pl