Znajdź najlepsze oferty

okulista-w-gliwicach

Okulista w Gliwicach

Gliwice 44-100, ul. Piwna 17c 16.08.2017


Nieważne czy chcesz jedynie sprawdzić swój wzrok, czy też już się leczysz – gabinet okulistyczny OKO PLUS jest tym, czego szukasz. Oferujemy pełną diagnostykę oczu, w tym badanie dna oka oraz mierzenie ciśnienia w gałce ocznej. Klienci gabinetu okulistycznego mogą też liczyć na w pełni profesjonalne leczenie chorób, dotykających spojówek oraz rogówki oka, a także nowotworów, dotykających narządy wzroku. 
Pracownicy gabinetu są niezwykle doświadczeni, ale dysponują też najnowocześniejszym sprzętem okulistycznym, w tym między innymi:
-  tonometrem
- nowoczesnym wyświetlaczem optotypów
- refraktometrem
- lampą szczelinową
Poza leczeniem poważnych chorób oraz diagnostyką, okulista Gliwice oferuje też porady z tej dziedziny - doradzi w wyborze okularów i przeprowadzi barwne oraz stereoskopowe. Podpowie również co robić, by oczy nieco mniej męczyły się na co dzień, a to bardzo istotne, zwłaszcza jeśli prowadzi się siedzący tryb życia i pracuje się na co dzień w biurze. 

Okulista Gliwice kieruje swoją ofertę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zapewniamy przyjemną atmosferę, dzięki czemu badania oraz leczenie nie są tak stresujące. Fachowa opieka i nowoczesny sprzęt sprawiają, że wszystko odbywa się szybko, ale jednocześnie bardzo profesjonalnie. Warto więc odwiedzić naszą firmę, nawet jeśli nie miałeś dotychczas problemów z oczami. Im wcześniej wykryje się potencjalną ich chorobę, tym większe są szanse na jej stuprocentowe wyleczenie. Dotyczy to nie tylko poważnych chorób oczu, czyli na przykład jaskry czy nowotworów.

Więcej: okulista Gliwice.

Zapytaj!

Okoplus s.c.

32 706 10 35