Znajdź najlepsze oferty

apartamenty-w-kolobrzegu

Apartamenty w Kołobrzegu

Kołobrzeg 78-100, Zwycięzców 15 30.06.2017


Apartamenty zlokalizowane są w Rogowie. Powierzchnie lokali rozpoczynają się od 44 M2 kończąc na 150 M2. Doskonała lokalizacja, zdala od zgiełku. W miejscowości Rogowo znajdują się liczne ośrodki wypoczynkowe, okolica jest bardzo spokojna, nawet podczas sezonu nie przyjeżdża tu dużo turystów. Miejscowość położona przy Bałtyku, dzięki czemu w okresie letnim można korzystać z plaży, która jest dostępna dla wszystkich odwiedzających. Oprócz Bałtyku w okolicy znajduje się również jezioro Resko Przymorskie.


Rogowo jest również przyjazne wszelkim rodzajom aktywnego wypoczynku np. kitesurfing, żeglarstwo, rowery wodne czy wędkowanie. W niedalekiej okolicy znajdują się szkoły kitesurfingu, gdzie wraz z instruktorem można spróbować nowych sportów wodnych.Przez miejscowość przebiega trasa, która prowadzi do Kołobrzegu. Na trasie bardzo często kursują lokalni przewoźnicy, można wybrać również podróż koleją z Trzebiatowa lub Kołobrzegu.Apartamentowiec w Rogowie to nowoczesna architektura, która w połączeniu z zielenią tworzy idealne miejsce do zamieszkania. Nawet apartamenty na sprzedaż w Kołobrzegu nie posiadają tylu licznych udogodnień i innowacyjnych rozwiązań jak basen, boisko do piłki plażowej, plac zabaw, stojaki na rowery. Cały obiekt jest bardzo dobrze strzeżony oraz monitorowany kamerami.Każdy apartamentowiec posiada:

- całodobową ochronę

- monitoring osiedla

- bezpłatny basen

- bezpłatna siłownia

- sauna

- minimum dwie sypialnie

- salon wraz z jadalnia oraz aneksem kuchennym

- łazienki (z wanną i prysznicem)

- windę

- taras z ogródkiem

- lokale użytkowe

- ogrzewanie wspólne z kotłowniZapraszamy również do zapoznania się z naszą najnowsza ofertą apartamentów na sprzedaż w Kołobrzegu, która aktualnie jest w trakcie realizacji, a czas zakończenia inwestycji planowany jest na drugą połowę 2019 roku. Z naszym biurem mogą się Państwo kontaktować w godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdą Państwo w ogłoszeniu.Więcej: apartamenty na sprzedaż Kołobrzeg

Zapytaj!

METROHOUSE

506 007 924