Archiwalne: duze mieszkanie z malym czynszem

Na sprzedaż przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy,
Mieszkanie ma 48m, i znajduje się na 1 pietrze w kameralnym osiedlu z 2017 r. Niska zabudowa 3 piętrowych budynków dodaje przestrzeni.

Układ mieszkania pozwala na przekształcenie je niewielkim kosztem na 1-2 sypialnie z kuchnia i salon 16 m, a nawet 3 sypialnie z aneksem i salon ok.15m. Mieszkanie to znajduje się blisko ul.Borkowskiej, co zapewnia bezproblemowe połączenie zarówno z centrum Krakowa, jak i z autostradą A4.
Dotarcie na najbliższy przystanek MPK (Pod Fortem) zajmuje 2 minuty piechotą, skąd można dojechać w 30 minut linią autobusową nr 194 bezpośrednim autobusem do Centrum, lub w 10 minut linią nr 151 do Centrum Handlowego Zakopianka. Okolica bardzo spokojna, jednocześnie z doskonałą infrastrukturą, w pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola, żłobki, buduje się szkoła, kościół, apteka, dużo zieleni wokół, Las Borkowski.

Mieszkanie jest doskonale doświetlone dzięki ekspozycji na wschód.
Jest w pełni wyposażone bardzo przytulne i ciepłe
Na całkowitą powierzchnię 48 metrów kwadratowych składają się:
- duży, umeblowany pokój dzienny, z wejsciem na balkon, ekspozycja wschodnia,
- łazienka z grzejnikiem drabinkowym, pralką i kabiną prysznicową ( brak gazu)
- przedpokój
- kuchnia (z kuchenka gazową)
Do mieszkania przynależy balkon( prawie 4.5m),z którego widać piękne wschody słońca.
W budynku ogrzewanie jak i ciepła woda jest podgrzewana z kotłowni gazowej która znajduje się w bloku. Idealne rozwiązanie dla młodej rodziny jak i pod inwestycje. Mieszkanie do wejścia, wyposazenie do uzgodnienia,bez dodatkowych opłat
380 000 PLN - cena nieruchomości(ponizej 8.000m jest to srednia cena deweloperska)
Duzym atutem jest bardzo niski czynsz 328 PLN - ( w cenie jest zawarty wywóz śmieci, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, ogrzewanie i woda.
Miejsca parkingowe przed budynkiem, korzystanie ze wspólnej wózkowni
Idealna oferta dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz dostęp do terenów rekreacyjnych i potrzebujących wygodnego mieszkania
O kontakt proszę osoby WYLACZNIE zainteresowane nieruchomością w tej okolicy i o tych parametrach, gdyż obecnie przebywam poza Krakowem, nie odpowiadam na smsy,
więcej informacji pod nr tel; 667249622 po godz.18.00