Znajdź najlepsze oferty

Wiadomości z miasta Kraków i okolic!

KRAKsat zgłosił, że uległ awarii. Od kwietnia znajduje się na orbicie okołoziemskiej

2019-08-18 10:34:00

KRAKsat to jeden z pierwszych w Polsce satelitów typu Cubesat i piąty zbudowany w Polsce, który trafił na orbitę okołoziemską. Stworzyli go studenci z Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Teraz do Ziemi dotarły niestety złe informacje.

Jak na wódkę to do Krakowa? Kontrowersyjny spot amerykańskich linii lotniczych [WIDEO]

2019-08-18 09:35:00

Ogromne kontrowersje wzbudził spot American Airlines, promujący nowe połączenie amerykańskich linii lotniczych do Krakowa. Stolica Małopolski promowana jest w nim przez... degustację wódki.

37. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę już w drodze [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-08-17 10:49:00

Z Tarnowa wyruszyła 37. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Przed pielgrzymami 9 dni wędrówki, podczas której muszą pokonać ponad 200 kilometrów. Tysiące pątników w 25 grupach - podzielonych na części A i B - do Częstochowy będą podążać dwoma różnymi trasami. Połączą się dopiero w Trzebniowe, w przedostatnim dniu pielgrzymki. Uroczyste wejścia na Jasną Górę 25 sierpnia.

Pogoda na sierpień 2019 i koniec lipca. Upały wrócą już jutro! Prognoza pogody długoterminowej [16.08.19 r.]

2019-08-17 08:42:00

Pogoda na lipiec i sierpień 2019. Czy wróci do nas lato? Kiedy znów będzie ciepło? Czerwiec 2019 stał pod znakiem upałów. Na początku lata narzekaliśmy na zbyt wysokie temperatury. Teraz wszystko się zmieniło – aurę mamy bardziej jesienną niż letnią. Czy w lipcu pogoda się poprawi? Czy możemy liczyć na upały? Zobacz długoterminową prognozę pogody na końcówkę lipca i cały sierpień.

ŻYCZENIA URODZINOWE. Krótkie wierszyki i życzenia urodzinowe. Śmieszne życzenia na urodziny 16 08

2019-08-17 08:41:00

ŻYCZENIA URODZINOWE. Szukasz krótkich, wesołych, fajnych i śmiesznych życzeń na urodziny? U nas znajdziecie oryginalne i śmieszne życzenia urodzinowe dla chłopaka, dziewczyny, siostry, przyjaciela, kolegi i koleżanki. Zobacz życzenia, wierszyki, SMS-y - poważne i śmieszne - wszystkie na urodziny! "Życzę Ci słońca na naszym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!" - oto jeden z wierszyków na urodziny. Więcej propozycji znajdziecie poniżej. ŻYCZENIA URODZINOWE. KRÓTKIE, ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE SMS

Gdzie jest burza? Mapa burzowa i Radar burzowy online. IMGW ostrzeżenia przed burzą 16 08 2019

2019-08-17 08:37:32

Gdzie jest burza? Sprawdź radar burzowy online i ostrzeżenia IMGW. Czy przez Polskę 16.08.2019 przechodzą burze, czy radary meteorologiczne zarejestrowały wyładowania atmosferyczne? Jaka jest długoterminowa prognoza pogody? Czy w najbliższych dniach będzie padać? Dowiedz się, gdzie w Polsce jest burza! IMGW wydał ostrzeżenia przed silnymi burzami z gradem.

TOP 10 najbardziej WKURZAJĄCYCH zachowań na PLAŻY. Doprowadzają do szału. Tego nie rób, bo wyrzucą cię z plaży

2019-08-17 08:37:00

Plaża to taka duża piaskownica, w której wielu dorosłych zapomina o podstawach dobrego wychowania. Jak zachować się na plaży? Co jest najbardziej irytujące w zachowaniu innych ludzi na plaży?

To nie osa. Gliniarz naścienny wygląda jak szerszeń. Obrzydliwy owad nam zagraża? Gliniarz naścienny - jak go rozpoznać? [17.08.2019 r.]

2019-08-17 08:36:00

Czym jest dziwna osa, która lata po moim mieszkaniu? Co to za szerszeń? - tego typu pytania zadają w sieci zaniepokojeni internauci po zetknięciu z tym nietypowym i - wydawałoby się - groźnym owadem. Jest nim gliniarz naścienny, który w Polsce występuje coraz liczniej. Czy gliniarz naścienny jest niebezpieczny? Jak wygląda jego gniazdo? Czy zagraża nam jego jad? Na wszystkie te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź.

300 plus 2019 na wyprawkę szkolną. Kiedy można składać wnioski. Dla kogo program 300 plus? 17 08

2019-08-17 08:36:00

300 plus. Od 1 lipca można składać wnioski o 300 złotych na wyprawkę szkolną przyznawane w ramach programu „Dobry start”. Wnioski przyjmowane są w tych samych miejscach i przez te same instytucje, które realizują program „Rodzina 500 plus”. Pieniądze na wyprawkę szkolną, zwane popularnie 300 plus, trafią do rodzin najpóźniej we wrześniu (jeżeli wniosek został złożony w wakacje). Od 1 sierpnia wnioski o 300 złotych mogą również składać uczniowie szkół dla dorosłych i szkół policealnych.

Jak przygotować grzyby? Jak suszyć, gotować i przechowywać? Jak mrozić grzyby? Proste sposoby na przygotowanie grzybów do jedzenia

2019-08-16 11:00:05

Jak przygotować grzyby do jedzenia, by były smaczne i bezpieczne? Jak je oczyścić? Sposobów na przygotowanie grzybów do suszenia czy mrożenia jest kilka. Podczas przyrządzania grzybów należy również zwrócić uwagę na to, jak długo trzeba je gotować. Odpowiednio przygotowane kapelusze lub całe grzyby można przechowywać w zamrażalniku. Sprawdź, jak przygotować grzyby do jedzenia, gotowania lub mrożenia.

Polecamy

Prywatne pozyczki i rzetelna i szybka inwestycja

Jesli potrzebujesz gotówki, a banki czy tez inne f...

1 zł

Angielski dla firmy

Szukasz działalności gwarantującej angielski dla f...

Zapytaj o cenę!

24H CAŁODOBOWO SERWIS ANTEN NC plus polsat DVBT

Jeśli interesuje Cie montaż lub ustawienie anteny ...

Zapytaj o cenę!

24H! Serwis anten Sylwester Święta NC Plus Polsat

Fachowy Serwis : - Instalacje antenowe w domkach ...

Zapytaj o cenę!

POZYCZKI PRYWATNE POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI BEZ BIK

Zajmujemy sie finansowaniem kazdej społki,JDG,oraz...

1 zł

Wreszcie, oferta kredytowa i inwestycyjna sa szyb

Aby zaspokoic potrzeby pozyczkowe miedzy osobami f...

1 zł

Kwiaciarnia w Warszawie - De Florist

Kwiaty to najlepszy prezent i najpiękniejsza dekor...

Zapytaj o cenę!

UAB „Coscrete“

Główną działalnością "UAB Coscrete" jest szkolenie...

10 zł

Poszukiwanie kontenera chłodniczego

Poszukujesz kontenera chłodniczego? Balticon to fi...

Zapytaj o cenę!

24H! SERWIS naprawa regulacja anten NC PLUS POLSAT

Jeśli interesuje Cie montaż lub ustawienie anteny ...

Zapytaj o cenę!

Dzianina dresowa - dobra jakość i duży wybór

Z dzianiny dresowej wykonuje się różne ubrania. W ...

Zapytaj o cenę!

Papużki faliste sprzedam.

Papugi faliste w wieku od 2 do 6miesięcy sprzedam....

30 zł