Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Usługi i Firmy > Usługi motoryzacyjne > Złomowanie, Kasacja Samochodów z dojazdem Kraków

Archiwalne: Złomowanie, Kasacja Samochodów z dojazdem Kraków

28.12.2020

Proponujemy Państwu usługę legalnego złomowania oraz kasacji aut, skup pojazdów nienadających się do użytku (powypadkowe, uszkodzone, bez przeglądu technicznego, niekompletne, osobowe, ciężarowe itp).
Pracujemy głównie na obszarze Polski południowej (małopolskie, śląsk, opolskie).

Oferujemy :
- skup i kasacja samochodów osobowych oraz dostawczych,
- darmową wycenę,
- cenę zależną od wagi pojazdu,
- skup za gotówkę,
- zaświadczenie o demontażu pojazdu niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie komunikacji oraz wypowiedzenia polisy OC,
- transport autolawetą pojazdów niesprawnych ( jeżeli Państwa pojazd jest uszkodzony bądź stan techniczny nie zezwala na jego bezpieczne dotarcie do naszej firmy).

Kontakt:
Złomowanie aut Tel. 733-044-044