Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Muzyka i Edukacja > Kursy i Warszaty > Wykład Kraków, Reinkarnacja - transmigracja duszy

Archiwalne: Wykład Kraków, Reinkarnacja - transmigracja duszy

Reinkarnacja, transmigracja duszy, wykład w Krakowie 4 marca 2018

wykład w Krakowie 4 marca 2018, Reinkarnacja - transmigracja duszy,

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z uznanym na świecie autorytetem w dziedzinie jogi i medytacji, Balakhilya das. Tematem wykładu będzie: „Reinkarnacja – transmigracja duszy”.

Proces reinkarnacji, mimo jego głębi i skomplikowania, będzie omówiony w jasny
i przejrzysty sposób. Słuchacze będą mogli uzyskać odpowiedzi na takie pytania jak: „Kto reinkarnuje?”, „Jakie prawa rządzą reinkarnacją?”, „Czym jest karma?”, „Czy można dostać ciało zwierzęcia?”, „Czy rośliny mają duszę?” oraz wiele innych.

W programie spotkania jest również nauka prostych technik medytacji oraz sesja pytań i odpowiedzi.

Na zakończenie będzie można skosztować słodkich specjałów kuchni wegetariańskiej. Będzie również możliwość zakupu publikacji i płyt z muzyką medytacyjną.

Wstęp na wykład jest niebiletowany i bezpłatny - ta wiedza jest darem i zgodnie ze starożytnymi naukami w ten właśnie sposób jest przekazywana od tysięcy lat.

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i rezerwacji, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia.

Czas i miejsce:
niedziela 4 marca, godz.17:00