Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Nieruchomości > Działki > Sprzedam działkę w górach pod Domek Kempingowy

Archiwalne: Sprzedam działkę w górach pod Domek Kempingowy

20.06.2018

Sprzedam działkę o powierzchni 17 ary w powiecie Limanowskim, we wsi Kamienica, na osiedlu Klenina. Działka znajduje się w górach, w pięknym malowniczym miejscu. Miejsce to jest ciche, spokojnie, doskonałe na wypoczynek. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Prą elektryczny jest, jeżeli chodzi o wodę to trzeba by było wywiercić studnię głębinową, we własnym zakresie. Działka jest działką rolną, trzeba ją przekształcić na budowlaną. Działka jest lekko pochylona. Cena za działkę to 45 000 zł (czterdzieści pięć tysięcy złotych). Działka jest idealna pod domek kempingowy. W razie pytań proszę dzwonić na podane numery telefonów: kom. 516 983 252 lub 18 33 2 33 52.