Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Praca > Pozostałe oferty > Sprawdź oferty pracy tymczasowej w Polsce

Archiwalne: Sprawdź oferty pracy tymczasowej w Polsce

11.03.2022

W Polsce pracuje wielu cudzoziemców, jeśli również szukacie pracowników z Ukrainy czy pracowników z Białorusi to możecie zdecydować się na współpracę z naszą agencja pośrednictwa pracy, w ramach której możemy znaleźć dla Was pracowników z tych właśnie krajów, na określone stanowiska. Jako pośrednicy działamy już od bardzo dawna, posiadamy duże doświadczenie i dbamy oczywiście o to, by wszystkie osoby były zatrudniane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zachęcamy więc firmy do współpracy z naszą agencją i zgłaszania konkretnego zapotrzebowania na pracowników, jacy maja być zatrudnieni w firmie.