Znajdź najlepsze oferty

profesjonalne-pranie-tapicerki

Profesjonalne pranie tapicerki

Kraków 31-126, Czarnowiejska 12 07.11.2017


Rozlała Ci się kawa w samochodzie? Przewożone zwierzę zostawiło coś po sobie? A może po prostu od dawna nie prałeś tapicerki w swoim aucie, bo nie masz na to czasu ani odpowiedniego sprzętu? Przywieź swój samochód do naszego zakładu, a my za Ciebie wyczyścimy wnętrze tak, że będzie wyglądać, jak nowo odebrane z salonu. Działalnością, jaką zajmuje się nasza firma, jest przede wszystkim pranie tapicerki. Kraków jest miastem, w którym mamy swoją siedzibę, i którego mieszkańców w większości obsługujemy. Zatrudnieni w naszej firmie ludzie wyróżniają się rzetelnością i dokładnością w wykonywanych przez siebie zadaniach, wobec czego możesz mieć pewność, że na tapicerce nie zostanie żadna plama.

Nasza załoga wykonuje pranie tapicerki w Krakowie już od wielu lat i cieszy się zaufaniem wielu stałych klientów, którzy co jakiś czas oddają pod naszą pieczę swoje samochody. Zajmujemy się także kompleksowym czyszczeniem wszystkich elementów samochodu zarówno z zewnątrz, jak i w jego wnętrzu. Nasze usługi charakteryzują się skrupulatnością, niską ceną i krótkim czasem oczekiwania na zwrócenie pojazdu. Pranie tapicerki w Krakowie jeszcze nigdy nie zostało doprowadzone do perfekcji tak, jak ma to miejsce w przypadku działań naszej firmy.

W ciągu swojej wieloletniej działalności spotykaliśmy się jedynie z pochlebnymi opiniami na nasz temat. Nie wierzysz? Podjedź pod naszą siedzibę, a sam się przekonasz jak szybko i solidnie może zostać wyprana tapicerka w Twoim samochodzie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do skorzystania z naszej oferty.
Więcej: pranie tapicerki Kraków

Zapytaj!

DywanSzop

600 738 546