Znajdź najlepsze oferty

Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Sport i Hobby > Turystyka > Park Rozrywki Energylandia- Dzień Dziecka przez ca

Archiwalne: Park Rozrywki Energylandia- Dzień Dziecka przez ca

13.01.2022


Park Rozrywki Energylandia jest obecnie numerem 1 w Europie pod względem ilości roller coasterów! Jest ich tu aż 18! Są to min. Zadra, Hyperion, Speed Water Coaster czy Abyssus.
Energylandia to miejsce idealne na wspólną, rodzinną rozrywkę! Dzieci znajdą swoje miejsce w BAJKOLANDII gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i atrakcje przyniosą im niezapomniane emocje i fantastyczne wspomnienia. Dla naszych Gości udostępniamy 23 atrakcje od 2 roku życia!
Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które w gronie najbliższych chcą spędzać niezapomniane chwile.
Dla wszystkich poszukujących skrajnych emocji i niesamowitych odczuć, przygotowana została strefa EKSTREMALNA.. Na tych najodważniejszych śmiałków, gotowych wyruszyć w skrajnie ekstremalną wyprawę czeka najwyższy mega coaster w Europie - Hyperion czy rekordowy Speed Water Coaster - najwyższy wodny roller coaster na świecie.
Kolejną, strefą Energylandii jest SMOCZY GRÓD. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków, daje się odczuć już na samym wejściu, na którym wita nas kolejka widokowa Dragon Adventure. Nowa strefa AQUALANTIS jest już szóstą częścią i tak jak pozostałe sektory skrywa w sobie moc atrakcji i niespodzianek. Zajmująca, aż 6 hektarów Aqualantis ze swą największą atrakcją Abyssus, który jest Double Launch Coasterem typu Shockwave, jest stylizowane na starożytne miasto Atlantis. Uliczki królestwa oceanu zaprowadzą zwiedzających do flagowego roller coastera Abyssus, rodzinnej zabawy podczas przejażdżki EKIPA Light Explorers, kliku mniejszych karuzel dla młodszych gości oraz do nowo otwartych punktów gastronomicznych i stref wypoczynkowych, pokazu Aqua Jump i wielu więcej.

Zwieńczeniem całości jest strefa wodna BIG MILK WATER PARK, TROPICAL FUN oraz nowość EXOTIC ISLAND dająca możliwość poczucia się jak na tropikalnej wyspie. Strefa wodna w Energylandii jest jednocześnie największym, odkrytym Parkiem Wodnym w Polsce o powierzchni liczącej ponad 46000m2, czyli niemal 5 hektarów. Do dyspozycji Gości jest 20 unikatowych zjeżdżalni. Wszystkie atrakcje parku wodnego Energylandii są w cenie biletu wstępu. Odwiedzający mają swobodny dostęp do wszystkich atrakcji wodnych, z których mogą korzystać bez żadnych limitów.

Absolutną premierą nadchodzącego sezonu 2022 będzie słodka dolina – Sweet Valley.
Prawdopodobnie każdy w dzieciństwie marzył o tym, by przenieść się do krainy zbudowanej z lizaków, tabliczek czekolady i waty cukrowej! Słodycze w końcu to coś, co uwielbiają szczególnie dzieci, choć wśród dorosłych nie brakuje łakomczuchów. Taka też będzie tematyzacja nowego sektora rozrywkowego, zlokalizowanego pomiędzy strefą Smoczy Gród i Aqualantis.
Park Energylandia realizuje bon turystyczny umożliwiając całym rodzinom wspólną zabawę! Jako jedyni w Polsce udostępniamy realizację bonu turystycznego online.

Energylandia to także spektakularne widowiska wśród nich pokazy kaskaderskie Extreme SHOW z udziałem ciężarówek i super szybkich samochodów oraz odważnych kaskaderów. Na całe rodziny czekają występy najznamienitszych tancerzy, akrobatów oraz cyrkowców prezentujący m.in. piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki.
Wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku. Więcej informacji i zdjęć można znaleźć na stronie internetowej www.energylandia.pl.

159 zł