Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Usługi i Firmy > Serwis RTV i AGD > MONTAŻ, SERWIS, NAPRAWY anten, kamer, dekoderów,

Archiwalne: MONTAŻ, SERWIS, NAPRAWY anten, kamer, dekoderów,

30.06.2021

• Wykonujemy instalacje, montaż oraz ustawienia anten satelitarnych i naziemnych.
Ustawiamy anteny pod każdą platformę cyfrową(N, Cyfrowy Polsat, Canal +, Telewizja na kartę, TPSA, Trwam, Orange).
• Zajmujemy się usługami kompleksowo: PROJEKT, INSTALACJA, SERWIS
• Zajmujemy się doradztwem oraz wykonawstwem instalacji SAT-RTV w domkach jednorodzinnych, większych budynkach mieszkalnych i mieszkaniach, zarówno na etapie budowy jak i modernizacji już istniejącej instalacji
• Realizujemy indywidualne zlecenia klientów m.in. kompleksowe instalacje telewizja naziemna+ telewizja satelitarna+sieć komputerowa.
• Doradzamy przy doborze sprzętu satelitarnego tak aby klient był zawsze poinformowany o idących trendach i dopasowujemy ofertę do jego potrzeb.
• Możliwość montażu i doradztwa w trakcie budowy domu lub remontu mieszkania.
• Tworzymy także instalacje wielo konwerterowe, zapewniające odbiór wielu satelit z jednej nieruchomej anteny satelitarnej.
• Profesjonalne rozwiązania gwarantują odbiór także przy złych warunkach atmosferycznych.
• Wykonujemy rozbudowy i modernizacje istniejących instalacji antenowych.
• Przeprowadzamy kompleksowe naprawy i konserwacje.
• Wszystkie instalacje wykonujemy przy użyciu profesjonalnych mierników cyfrowych.
• Doradzamy najlepsze anteny do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej.
• Wystawiamy faktury vat
• Instalacje zbiorcze w hotelach, pensjonatach, restauracjach i blokach (projekty i wykonawstwo, serwis)
• Zatrudniamy najlepszych instalatorów
• Naszą mobilnością i elastycznością dostosowujemy się do potrzeb Klienta tak, by był on zadowolony ze współpracy z nami