Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Sport i Hobby > Kolekcje > KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW KRAKÓW - GOTÓWKA

Archiwalne: KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW KRAKÓW - GOTÓWKA

08.04.2021

KUPIĘ za gotówkę ANTYKI - ZAPEWNIAM SZYBKI KONTAKT, BEZPŁATNY DOJAZD i GOTÓWKĘ od RĘKI !

Starą Porcelanę, Obrazy, Ikony, Sztućce, Srebro, Platery, Ceramikę, Szkło, Kryształy, Zegary,Zegarki, Kufle, Figury, Figurki, Rzeźby, ozdobne Kafle z pieców, Witraże, Biżuterię, Srebro, Zegarki, Stare Lampy, Lampy naftowe, Świeczniki, Cukiernice, Patery, Mapy, Dokumenty, Książki, Odznaczenia, Medale, Ordery, Odznaki, Orzełki, stare Szable, Kordziki, ozdobne Ramy, Stare Instrumenty muzyczne, Wyroby z Mosiądzu, Brązu, Cyny, Metalu, różne Dewocjonalia, Poroża, Witraże, ozdobne kafle z pieców, zabytki techniki, … antyczne Meble, oraz wszystko co będzie stare i poniemieckie w każdym stanie.

Gwarantuje szybki kontakt, Gotówkę i własny transport.

TELEFON KONTAKT – 603 567 304