Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Sport i Hobby > Kolekcje > KUPIĘ ANTYKI - ! - NAJWYŻSZE CENY W REGIONIE - ! -

Archiwalne: KUPIĘ ANTYKI - ! - NAJWYŻSZE CENY W REGIONIE - ! -

06.10.2021

Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Porcelanę, Ceramikę, Kolorowe Szło, Biżuterię, Zegarki, Srebro, Platery, Brąz, Mosiądz, Cynę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Popiersia, Kufle, Dzbany, stare Odznaczenia, Medale, Ordery, stare Orzełki, Wojskowe Czapki, Mundury, Stare Szable, Kordziki, Noże, Tasaki, Lampy naftowe, Żyrandole, Lampy podłogowe i gabinetowe, Stare Mapy, Starodruki, Stare Książki, Pocztówki, wszelakie Sztućce, Stare Butelki z napisami, Zabawki - Lalki, Kieliszki, Karafki, Moździerze, Wagi, Młynki, stare ozdobne Kafle z pieców, Witraże, Donice, Poroża, różne Dewocjonalia, Skrzypce, stare Samowary, mniejsze Meble...

ANTYKI TELEFON - 603 567 304