Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Usługi i Firmy > Usługi finansowe > Kredyty hipoteczne / pożyczki: rolnictwo, przemys

Archiwalne: Kredyty hipoteczne / pożyczki: rolnictwo, przemys

26.04.2019

Dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych organizacja finansujaca wiecej ma na celu udzielanie krótko- i dlugoterminowych pozyczek prywatnych od 5000 do 500 000 000 PLN / euro wszystkim powaznym, rzetelnym i uczciwym osobom, które chca udzielic pozyczki. Moja stopa procentowa wynosi 2,8% w zaleznosci od sumy pozyczonej i czasu zwrotu funduszy, poniewaz bedac konkretnym, nie chce naruszac ustawy o lichwie. Mozesz splacic od 1 do 25 lat w zaleznosci od kwoty pozyczki. Musisz udzielic pozyczki: Oto obszary, w których moge ci pomóc: * Finansowanie * Kredyty hipoteczne * Kredyty inwestycyjne * Pozyczka auto * Drugi kredyt hipoteczny * Pozyczki osobiste * Brak dowodów wymaganych do wsparcia Osoba w trudnej sytuacji Utknales na bankiecie i nie masz przychylnosci banków, albo lepiej, masz projekt i potrzebujesz finansowania, zlego kredytu lub potrzebujesz pieniedzy na oplacenie rachunków, funduszy inwestycje w spólki.
Nasza organizacja nie jest bankiem i nie prosimy o wiele dokumentów. Wiec jesli potrzebujesz pozyczki, nie wahaj sie skontaktowac ze mna, aby dowiedziec sie wiecej o moich warunkach.

Email: capitalfinans60@gmail.com