Znajdź najlepsze oferty

krakow-posadzki-zywiczne

Kraków - posadzki żywiczne

Libiąż 32-590, Długa 21 08.08.2017


Szanowni Państwo, nasza firma świadczy usługi w zakresie wykonywania posadzek żywicznych/epoksydowych na terenie Krakowa. W zależności od potrzeb możemy wykonać dla Państwa posadzki w praktycznie każdym pomieszczeniu. Nasze posadzki epoksydowe sprawdzą się przede wszystkim w pomieszczeniach, których podłogi wymagają wyjątkowej odporności na uszkodzenia. Posadzki żywiczne stosuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest szczególna wytrzymałość mechaniczna oraz chemiczna.

Różnorodna i atrakcyjna kolorystyka oraz możliwość stosowania barwnych piasków kwarcowych umożliwia projektantom zastosowanie rozmaitych, ciekawych rozwiązań, dzięki którym posadzki epoksydowe nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Posadzki żywiczne mogą być stosowane zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach. Paleta barw, którą nasza firma posługuje się przy doborze posadzek do wnętrz jest na tyle szeroka, że bez problemu każdy odnajdzie w niej idealny kolor. W zależności od potrzeb służymy profesjonalnym doradztwem, tak aby zapewnić możliwie jak największe zadowolenie naszym klientom.

Kraków - posadzki żywiczne

Wszystkich zainteresowanych posadzkami żywicznymi z Krakowa zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą lub umówienia spotkania z przedstawicielami naszej firmy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, a także pytań odnośnie naszych posadzek, ich zalet, możliwości które dają, sposobów pielęgnacji zachęcamy Państwa do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Więcej: posadzki żywiczne kraków

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64