Znajdź najlepsze oferty

Archiwalne: Ekologiczne wkłady kominkowe

17.12.2021


Nasza firma Profis-Sklep z Tarnowa w małopolsce zajmuje się sprzedażą, projektowaniem i montażem kominków. Jesteśmy wieloletnim Partnerem handlowym renomowanego polskiego producenta KRATKI. Mamy w swojej ofercie bogatą ofertę kominków nowoczesnych i tradycyjnych, biokominków, pieców, wkładów kominkowych, kratek wentylacyjnych oraz akcesoriów kominkowych.

Instalujemy najlepsze kominki EKO firmy Kratki - Wkłady kominkowe - Kozy i piece wolnostojące. Na życzenie klienta wykonujemy również obmiar i sporządzamy projekt realizacji. Pracownicy naszej firmy, zawsze służą profesjonalną poradą na każdym etapie realizacji projektu. Pomogą dobrać zarówno odpowiednie materiały do zabudowy, jak i wkłady kominkowe, które idealnie wpiszą się w potrzeby zamawiającego. Systematycznie wprowadzamy i doskonalimy nowe technologie montażu produktów które mamy w swojej ofercie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów budowlano-wykończeniowych oraz usługi związane z zabudową i montażem w tej dziedzinie na terenie powiatu tarnowskiego i powiatów sąsiednich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ofertą kominków i pieców kominkowych w naszym Salonie Firmowym oraz sklepie internetowym pod adresem: www.profis-sklep.com

Sprawdź nasze produkty i wybierz najlepszy dla siebie. Wyróżnia nas jakość. Sprawdzone modele. Bezpłatna dostawa na terenie Polski!
PROFIS Sklep ul. Warszawska 31, Brzozówka; 33-140 Lisia Góra
Telefon: 14 678 48 99
Telefon komórkowy: 606 665 039
kontakt: biuro(małpka)profis-sklep.pl

1 zł