Znajdź najlepsze oferty

Archiwalne: Drukarnia

12.09.2018


Jesteśmy firmą oferującą usługi poligraficzno-reklamowe. W branży działamy od 2009 roku, poza drukiem zajmujemy się także projektowaniem. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta i precyzyjna realizacja zleceń. Zapewniamy: profesjonalne podejście do każdego projektu, najwyższej jakości produkt końcowy, terminowość realizacji zamówień, a przede wszystkim – najlepsze ceny.

Aby ułatwić Klientom korzystanie z naszych usług, utworzyliśmy system zamówień internetowych. Nie trać czasu, drukuj online!
Teraz możesz składać zamówienia 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oszczędzasz czas i pieniądze. Szybko bowiem zauważysz, że poligraficzne usługi online są tańsze o około 50% od usług tradycyjnych.

Procedura składania zleceń jest niezwykle prosta – wybierasz produkt, wgrywasz plik, wybierasz metodę płatności i oczekujesz na przesyłkę. Na terenie Polski zapewniamy darmowy transport.

Nasza firma realizuje zamówienia na materiały poligraficzne. Zaplecze techniczne umożliwia nie tylko sprostanie indywidualnym potrzebom Klienta, ale także kontrolę nad całym procesem produkcyjnym.

1 zł