Ogłoszenia Kraków na Czytamsobiewbibliotece.pl > Nieruchomości > Pozostałe Nieruchomości > DOMEK LETNISKOWY DREWNIANY CAŁOROCZNY 4m/4m 15mm

Archiwalne: DOMEK LETNISKOWY DREWNIANY CAŁOROCZNY 4m/4m 15mm

19000 zł
Producent Domków oferuję nowy piętrowy domek do samodzielnego montażu 16m2  4m/4m.
Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne.

Wykonamy dla ciebie każdy wymiar.

Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu.

Wykonany z konstrukcji szkieletowej certyfikowanej co jest bardzo ważne na jego wytrzymałość z możliwością zastosowania ocieplenia. Domek z konstrukcją szkieletową jest bardziej stabilny i dobrze docieplony.

Ściany i dach wykonany z deski pióro wpust z zewnątrz o grubości 15mm. Wszystkie deski są starannie wykonane bez pęknięć i dziur strugane i szlifowane z każdej strony. Możliwość zmiany grubości deski.

Ocieplenie możliwe do wykonania pomiędzy deską zewnętrzną i wewnętrzną jest konstrukcja w której umieszczamy wełnę , styropian lub pianę pur. Grubość ocieplenie jaką możemy umieścić w domku to 9,5cm - 12cm. Możliwość wykonania grubszej konstrukcji do umieszczenia grubszego docieplenia.

Taras przed domkiem w standardowym wymiarze również możliwość zmiany wielkości tarasu lub jego całkowite zabudowanie.

Balustrada na tarasie może być wykonana na kilka sposobów wyglądu: deski przykręcone od czoła lub z konstrukcji po między słupkami pionowymi według życzenia klienta.

Schody rozkładane do wyjścia na piętro w cenie domku.              Posiadamy również schody stałe szersze i bardziej stabilne.

Konstrukcja podłogi góra i dół jest gęsto umieszczona co 50cm dzięki temu mamy bardziej stabilną podłogę.

Każda deska na podłogę , ściany i dach posiada wywiercone 4 otwory dzięki temu łatwej przykręcamy deski do konstrukcji co zapobiega ich pękaniu.

Posiadamy duże doświadczenie w budowie domków letniskowych i całorocznych.

Możliwość zamówienia większej ilości różnych materiałów desek , płyty OSB , konstrukcji szkieletowej itp. Do uzgodnienia.

Przy zamówieniu innych dodatkowych materiałów transport również gratis na całą Polskę.

Konstrukcja na cały domek jest strugana , szlifowana i starannie selekcjonowana do uzyskania gładkiej powierzchni.

Okna w cenie 2szt  plastikowe całoroczne + 2szt okiennice drewniane, drzwi wejściowe drewniane z futryną solidne.                                 Posiadamy również drzwi łazienkowe.

Kolory okien plastikowych całoroczny w standardowym kolorze białym możliwość zmiany koloru na inny za dopłatą.

Zakup klienta to: impregnat na zewnątrz chętnie doradzimy w wybraniu koloru i dobrej jakości. Pokrycie dachu.

Impregnat do środka domku w cenie bezbarwny i bezzapachowy nie szkodliwy dla zdrowia.

Wysokość pomieszczenia na dole w środku około 235cm / na górze około 190cm.

Całkowity wymiar z zewnątrz około 470cm.

Pomieszczenia w domku:

Salon - 3m / 4m

Poddasze - 4m / 4m

Taras - 1m / 4m

Sypialnia - do uzgodnienia

Łazienka i garderoba - do uzgodnienia

Pokrycie dachu za dopłatą gonty bitumiczne wysokiej klasy kolory do wyboru: czerwony , zielony , brązowy , grafitowy.

Domek również można wykorzystać jako biuro do firmy itp.

Konstrukcja wykonana z kantówki 45/120mm  45/95mm 70/70mm itp.

Producent Domków Letniskowych " ZylajeK "
www.domki-zylajek.com
www.domki-zylajek.pl